Oto coś nowego czy też nie nowego? – rekinol omówmy po ludzku co o tym myślimy

Wrzesień 4, 2017
By
Advertisment

zęby

Aktualnie, jak wiecie, nie mówi się o produkcie Rekinol. I to nie dziwi, bo bywają sympatyczniejsze informacje. Jednakże na tych łamach uczynimy odstępstwo od owej ważnej reguły i opiszemy ten temat.
Uwaga: rekinol nabędziesz w aptece.
Rozpocznijmy od tego, że układ moczowy to inaczej układ, który umożliwia wydalanie zbędnych substancji z organizmu, np. mocznika , soli mineralnych. Jego składnikiem jest nerka, w której pojawiają się kłębuszki nerkowe i tzw. torebka Bowmana i rdzeń nerkowy. W kłębuszkach pojawia się tzw. mocz pierwotny ,który wydalany następnie poprzez moczowody oraz pęcherz, cewkę. Winszuję każdemu prędkiego uzdrowienia z problemów z pęcherzem.
A więc opiszmy rekinol.

  Skład Olej z wątroby rekina, żelatyna (składnik otoczki), polisorbat (emulgator). Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym oraz ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być też przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.   Zalecane spożycie Dorośli 2 kapsułki raz dziennie na pół godziny przed posiłkiem, dzieci powyżej 6-go roku życia 1 kapsulka raz dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie powinny być też stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidlowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Dzienna porcja dla dorosłych (2 kapsułki) zawiera: 475 mg jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym 354 mg kwasów tłuszczowych omega-9, 200 mg alkilogliceroli, 80 mg kwasów tłuszczowych omega-3, w tym 45 mg kwasu DHA oraz 17 mg kwasu EPA. Dzienna porcja dla dzieci (1 kapsułka) zawiera: 237,5 mg jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym 177 mg kwasów tłuszczowych omega-9, 100 mg alkilogliceroli, 40 mg kwasów tłuszczowych omega-3, w tym 22,5 mg kwasu DHA oraz 8,5 mg kwasu EPA.   Zastosowanie Preparat polecany może być w celu uzupełniania diety w alkiloglicerole, jednonienasycone kwasy tłuszczowe i kwasy tłuszczowe omega-3: DHA oraz EPA.   Opis REKINOL może być to także preparat zawierający olej z wątroby rekina standaryzowany na 20% zawartość alkilogliceroli. Charakteryzuje się wysoką zawartością tluszczów jednonienasyconych, do których należa kwasy tłuszczowe omega-9, i wysoką zawartością kwasów tłuszczowych omega-3. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi [jedno- oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi]. Kwas eikozapentaenowy (EPA) wraz z kwasem dokozaheksaenowym (DHA), które należą do kwasów omega-3, przyczyniają sie do prawidłowego funkcjonowania serca*. Ponadto kwas DHA przyczynia sie do utrzymania prawidlowego widzenia oraz funkcjonowania mózgu**. korzystne dzialanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA oraz DHA dziennie ** korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie

Ale po kolei opiszmy rekinol.
Powstaniu kłopotów z prostatą zwykle nie potrafimy przeciwdzialać ani nic zrobić. Najważniejszą przyczyną problemów z prostatą może być starzenie sie meskiego organizmu. Może być to również temat rzadko podejmowany poprzez mężczyzn, bo najczęściej nie może być poprzez nich akceptowany. Zmiany w wyglądzie, wypadanie oraz siwienie włosów, utrata sprężystości mięśni są naturalną, ale często nieakceptowaną, częścią życia każdego mężczyzny. Do tego dochodzą zmiany w sferze psychicznej – lekkie stany depresyjne, poczucie bezradności i pogorszenie nastroju. d 30. roku życia mężczyzna traci jego systematycznie, ale powoli. Następuje przewaga hormonów żeńskich, które stymulują rozrost komórek pościeliska. Z kolei ono pobudza rozrastanie się cześci skladowej gruczołowej oraz następuje wzrost masy prostaty. Można zatem rzec, że przerost prostaty może być to również naturalny skutek starzenia się meskiego organizmu.
Powstaniu kłopotów z prostatą zwykle nie potrafimy przeciwdziałać ani nic zrobić. Najważniejszą przyczyną problemow z prostata może być starzenie się męskiego organizmu. Może być to także temat rzadko podejmowany poprzez mężczyzn, bo najczęściej nie może być poprzez nich akceptowany. Zmiany w wyglądzie, wypadanie oraz siwienie włosów, utrata sprężystości mięśni są naturalną, ale często nieakceptowaną, częścią życia każdego mężczyzny. Do tego dochodzą zmiany w sferze psychicznej – lekkie stany depresyjne, poczucie bezradności i pogorszenie nastroju. d 30. roku życia mężczyzna traci jego systematycznie, ale powoli. Następuje przewaga hormonów żeńskich, które stymulują rozrost komórek pościeliska. Z kolei ono pobudza rozrastanie się części składowej gruczołowej oraz nastepuje wzrost masy prostaty. Można zatem rzec, że przerost prostaty może być to także naturalny skutek starzenia sie męskiego organizmu.

Advertisment

Tags: , ,

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lehning nux vomica complexe warto coś o tym dowiedzieć się

Bardzo często dumałam nad tym, co skrobnąć przy okazji omawiania produktu Lehning nux vomica complexe przyszło mi do głowy, że...

Zamknij