Prawdopodobnie dotychczas nie czytaliście o prostalong vital – przeczytajcie teraz uważnie co warto wiedzieć

Wrzesień 8, 2017
By
Advertisment

zęby

Długo dumałam nad tym, co zapodać przy okazji ogarniania tematu dotyczącego produktu Prostalong vital wymyśliłam sobie, że zacytuję kilka najistotniejszych informacji od wytwórcy. Jadnak przecież to by było niewystarczające i chcecie pewnie dowiedzieć się czegoś dodatkowo. Dobrze więc. Podejmijemy wyzwanie rozszerzenia tej czary wiedzy.
Zacznijmy pisać od tego, że układ moczowy to innymi słowy układ, który ułatwia wydalanie zbędnych substancji z organizmu, np. mocznika , soli mineralnych. Jego elementem jest nerka, w której możemy znaleźć kłębuszki nerkowe i tzw. torebka Bowmana i tzw. rdzeń nerkowy. W kłębuszkach formuje się tzw. mocz pierwotny wydalany później przez tzw. moczowody oraz pęcherz, cewkę. Winszuję wszystkim rychłego uzdrowienia z ich problemów z układem moczowym.
A zatem opiszmy prostalong vital.

  Skład Zawartość w 1 kapsułce:olej z nasion dyni 400 mg,olej rybi 120 mg ( zawiera 18% EPA oraz 12 % DHA), ekstrakt z korzenia żeń-śzenia 50 mg,likopen 2,26 mg,witamina B6 0,70 mg.   Dawkowanie 1-2 tabletek dziennie.   Działanie Prostalong Vital:dodaje energii oraz podnosi witalność,wspiera dobra formę oraz kondycję mężczyzny,pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania prostaty,poprawia sprawność seksualną oraz podnosi potencje,polecany więc już od 35 roku życia, by chronić prostatę,żeń-szeń wpływa na zachowanie witalności oraz dodaje energii,żeń-szeń wpływa korzystnie na sprawność seksualną i zwiększa potencję,olej z nasion dyni wspomaga procesy oddawania moczu u mężczyzn,likopen chroni o organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,witamina B6 wspomaga odporność organizmu.   Opis Prostalong Vital to także suplement diety złożony z 5 aktywnych składników, które: dodają energii, poprawiają sprawność seksualną oraz dbają o prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

Pęcherz w wypadku kobiet często podlega chorobie zapalenia. W pierwszym okresie zakażenia pomagają również środki ziołowe, jak np. urosept, urinal czy może tabletki zawierające wyciąg z żurawiny. Działaja one moczopędnie oraz jednocześnie dezynfekujaco. Zapobiegaja również osadzaniu się bakterii na ściankach pęcherza. Poprzez dłuższy czas można je stosować również zapobiegawczo, ale pamietajmy, że są to także środki leczenia oraz nie należy brać ich stale. Skoro dolegliwość się rozwinęła oraz trzeba iść do lekarza, powiedz mu o tym, że zażywałeś środki leczenia ziołowe. Powinny one zafalszować wyniki badań, np. ograniczyć liczbę bakterii w moczu (wyniki badań wydają się dobre), ale nie na tyle, by zwalczyć infekcję. Trzeba odstawić środki na dwa dni oraz zrobić badanie ponownie. W leczeniu pomagają środki leczenia rozkurczowe, np. no-spa.
Prostata to rownież z drugiej strony kłopot meżczyzn.Po przekroczeniu 40. a najpóźniej 50. roku życia należy zwracać szczególną uwage czy może nie pojawiają się dolegliwości związane z rozpoczynającym sie przerostem gruczołu krokowego. Najczęstszym problemem pośród dolegliwości podrażnieniowych może być częstomocz. Jak sama nazwa wskazuje, może być to również konieczność czestych wizyt w toalecie, w czasie których ilość oddawanego moczu może być zwykle niewielka. Nykturia czyli konieczność oddawania moczu w nocy może być łatwo zauważalnym objawem. Zdrowy człek nie powinien musieć budzić się w środku nocy czy może nad ranem by odwiedzić łazienkę. U pacjentów z przerostem prostaty może być to również normalne. Charakterystyczne dla omawianej przypadłości może być również gwałtowne parcie na mocz odczuwane w czasie jego wydalania. W tym samym momencie zaobserwować można również niemożność powstrzymania mikcji czyli oddawania moczu – konieczne może być czekanie na samoistne zakończenie.
Prostata to także z drugiej strony kłopot meżczyzn.Po przekroczeniu 40. a najpóźniej 50. roku życia należy zwracać szczególną uwagę czy może nie pojawiają się dolegliwości związane z rozpoczynającym się przerostem gruczołu krokowego. Najczęstszym problemem pośród dolegliwości podrażnieniowych może być częstomocz. Jak sama nazwa wskazuje, może być to także konieczność częstych wizyt w toalecie, w czasie których ilość oddawanego moczu może być zwykle niewielka. Nykturia czyli konieczność oddawania moczu w nocy może być łatwo zauważalnym objawem. Zdrowy człek nie powinien musieć budzić się w środku nocy czy może nad ranem by odwiedzić łazienkę. U pacjentów z przerostem prostaty może być to także normalne. Charakterystyczne dla omawianej przypadlości może być również gwałtowne parcie na mocz odczuwane w czasie jego wydalania. W tym samym momencie zaobserwować można rownież niemożność powstrzymania mikcji czyli oddawania moczu – konieczne może być czekanie na samoistne zakończenie.

Advertisment

Tags: , ,

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nefrol płyn – to raczej coś czym nie pogardzisz –

Jak się zastanowić to ostatnio nie mówi się o produkcie Nefrol płyn. I to nie dziwi, bo zwykle są bardziej...

Zamknij